-Polecam sklep "Just-And Blachowicz-

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

JacekW
Posty: 44
Rejestracja: śr wrz 27, 2006 18:01
Ptaki które hoduję:
Lokalizacja: Pollen
Kontakt:

-Polecam sklep "Just-And Blachowicz-

#1

Post autor: JacekW » czw lis 09, 2006 14:56

-na polskim rynku obecnie pokarmów dla naszych ptaków nie brakuje-jest wiele firm polskich które zajmują sie pakowaniem pokarmów dla ptaków egzotycznych -[ małej -sredniej i dużej egzotyki ]- ceny są różne i pokarmy także-trudno podać sklep w którym mozna sie zaopatrzyć bez jakichkolwiek wachań czy aby pokarm w tym sklepie jest zdrowy i świezy dla naszego ptaka
-Wszystkie ziarna które znajdują sie w większości mięszanek są w małym stopniu uprawiane na naszych polach Polskich-[ sprawa jest prosta dlaczego??? - dlatego że nikt tych ziaren nie chce w naszym kraju zakupić od rolnika ]- w ostatnich latach uprawiano jeszcze len-ale obecnie nawet uprawa lnu upadła. Rzepik i rzepak są opłacalne ale również mało uprawiane przez rolników
-większości ziaren pochodzi z importu-ale takie ziarna są najczęściej kupowane przez hurtowników i cena zakupu tych ziaren jest niska- z czego jakośc pasz w mięszankach jest bardzo słaba a ziarna nie są wogóle badane na pochodzenie grzyba -więc z tąd pierwsze choroby które powstają.- To właśnie powstaja na bazie tych tanich słabych jakościowo mięszanek ziaren
_________________________________________
Cała procedura przetrzymywania ziarna w odpowiednich warunkach jest niezmiernie zkąplikowana i droga finansowo. Pakowane ziarno jest w nieodpowienie worki które nie mają żadnych zabezpiezceń przed grzybem ,pleśnią -itp.
ziarno nie jest przesiewane z czego jest zapylone kurzem i innymi zanieczyszczeniami co wpływa nie korzystnie na ptaki
_____________
Jeśli dbamy o nasze ptaki - kochamy je to nie kuśmy się na ziarna przypadkowo zakupione w pierwszym sklepie zoologicznym- ale kupujmy je ze zródeł sprawdzonych -FIRMOWYCH !!!!
-Takie i inne ziarna w swoim sklepie w sprzedaży posiada Justyna i Andrzej Blachowicz z Czestochowy
ziarna są najlepszych firm światowej Areny Ptaków Egzotycznych więc polecam sprawdzone pokarmy-dobrze zabezpieczone-zapakowane w odpowiednie worki które zabezpieczają przed powstaniem grzyba - co jest szczególnie ważne
Kupujcie dla swoich papug ziarna zdrowe i sprawdzone - polecane przezemnie pokarmy są podawane moim ptakom
_______________________________
-To wszystko co chciałbym powiedziec na temat pokarmów które ma w swojej sprzedaży Justyna- teraz prosze o zareprezentowanie pokarmów i Firm jakie posiada w swojej sprzedaży

JacekW

_________________________________

ch5oh
Posty: 37
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 13:26
Ptaki które hoduję:

#2

Post autor: ch5oh » czw lis 09, 2006 15:11

A co sadzicie o firmie Deli Nature??
Widze ze wiekszosc pokarmow ktore sa w ofercie Justyny sa wlasnie tej firmy.

Awatar użytkownika
Figa
Posty: 715
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 21:02
Ptaki które hoduję: Amazonka niebieskoczelna
Lokalizacja: śląskie

#3

Post autor: Figa » czw lis 09, 2006 16:53

ch5oh pisze:A co sadzicie o firmie Deli Nature??
Widze ze wiekszosc pokarmow ktore sa w ofercie Justyny sa wlasnie tej firmy.
Ja uważam , że są dobre, kupuję u Justyny i zawsze wszystko było świeże, a dostawa w terminie :-) wiem, że dużo hodowców od lat karmi papugi tymi mieszankami i są zadowoleni, więc napewno jest dobrej jakości.

JustynaB

#4

Post autor: JustynaB » czw lis 09, 2006 22:02

Witam, to prawda większość pokarmów to DeliNature. Mam także w sprzedaży pokarmy Versele-Laga, jednak w swojej hodowli stosuję mieszanki Deli, cenowo przystępne a jakością nie odbiegają od innych renomowanych firm. Zapraszam wkrótce na moją stronę, pojawią się tam artykuły Verseli jak również akcesoria dla naszych ptaszorów, chwilowo będą to zabaweczki i klatki, co później to tajemnica ;-)
Jutro postaram się zrobić zdjęcia mieszanek Deli, sami ocenicie jak to wygląda.

JustynaB

#5

Post autor: JustynaB » pt lis 10, 2006 13:12

Zgodnie z obietnicą. Przedstawiam nową mieszankę firmy DeliNature.
Oto skład:

62 PARROTS BREEDING

KANAR
LEN
KONOPIE
SREBRNE PROSO
GRYKA-KASZA
OWIES NAGI
PADDY RYŻ
BIAŁY SŁONECZNIK
PASKOWANY SŁONECZNIK
PSZENICA
ORZESZKI CEDROWE
Załączniki
62- Parrots breeding.JPG

JustynaB

#6

Post autor: JustynaB » pt lis 10, 2006 13:19

I jeszcze jedna.

Skład:

68 PARAKEET WITH KARDI*

KANAR
LEN
OWSIK
KONOPIE
MURZYNEK
KARDI
PROSO CZERWONE
PROSO SREBRNE
PROSO
PROSO JAPOŃSKIE
KASZA GRYCZANA
RYŻ PADY
OWIES NAGI



Mieszanka dostępna w opakowaniu 20 kg lub każda dowolna ilość na wagę.
Załączniki
68 PARAKEET WITH KARDI.JPG

JustynaB

#7

Post autor: JustynaB » pt lis 10, 2006 13:26

A teraz cos weselszego, kilka zabawek :-)

Awatar użytkownika
Figa
Posty: 715
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 21:02
Ptaki które hoduję: Amazonka niebieskoczelna
Lokalizacja: śląskie

#8

Post autor: Figa » sob lis 11, 2006 08:29

Bardzo fajne te zabawki, napewno się wybiorę do Justyny tylko jeszcze nie wiem kiedy będę miała transport, bo słyszałam że tych zzabawek to jest o wiele więcej :-) Już się nie mogę doczekać :!:

ch5oh
Posty: 37
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 13:26
Ptaki które hoduję:

#9

Post autor: ch5oh » sob lis 11, 2006 11:52

JustynaB Masz moze jakas stronke z fotkami oraz cenami zabawek?? Bo na twojej stronce zabawek niestety nie ma:(

JustynaB

#10

Post autor: JustynaB » sob lis 11, 2006 12:14

Niestety, nie mam, po niedzieli wszystko powinno byc na stronie, zabawki, klatki, produkty Versele -Laga, proszę o wyrozumiałość :-)

JustynaB

#11

Post autor: JustynaB » czw lis 16, 2006 21:47

Tak jak wcześniej pisałam, zabawki można oglądać na mojej stronie, jest tam też kilka klatek. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę i na giełdę pszczyńską.

Awatar użytkownika
ewasik
Posty: 54
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 15:03
Ptaki które hoduję: senegalka, nimfy
Lokalizacja: Legionowo

#12

Post autor: ewasik » pt lis 17, 2006 08:53

Justynko, lepiej by sie ogladalo gdyby obok nazwy towaru bylo male zdjecie od razu ;-) jesli to mozliwe. Szkoda ze wczesniej nie wiedzialam ze klatki tez mozna kupic u ciebie...

Awatar użytkownika
mbk
Posty: 118
Rejestracja: wt paź 24, 2006 11:45
Ptaki które hoduję: papugi
Lokalizacja: pod Wrocławiem

#13

Post autor: mbk » pt lis 17, 2006 10:11

I jaki duży wybór papug. Jest w sprzedaży Barwinka Czarnogłowa [Pionites Malanocephala]
. W ostatnim numerze EXOTY jest artykuł o tym gatunku.

JustynaB

#14

Post autor: JustynaB » pt lis 17, 2006 10:53

wiem Ewuś, lepiej by się oglądało, czekam na faceta co robi stronkę, ma to poprawić a że to człek zapracowany to swoje muszę odczekać :-)

Anka
Posty: 216
Rejestracja: sob lis 04, 2006 16:42
Ptaki które hoduję: amazonka mączna
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#15

Post autor: Anka » pt lis 17, 2006 11:15

Witaj Justyno

Potrzebuję mieszanki dla mojej amazonki mącznej. Najlepiej firmy VerseLaga. Czy masz taką karmę. Do tej pory kupowałam u J. Jeziorek Prestige Premium plus mieszanke owocową i orzechów mieszałam to i papuga jadła chętnie. Teraz pora na zmianę. CHętnie kupię u CIebie ,tylko powiedz jaką masz najlepszą karme dla amazonki? W jakiej cenie i czy można zamówic za zaliczeniem pocztowym. pozdrawiam Anka

ch5oh
Posty: 37
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 13:26
Ptaki które hoduję:

#16

Post autor: ch5oh » pt lis 17, 2006 16:42

Justyno, czy te wszystkie papugi co sa na twojej stronie sa na sprzedaz??
Miloby bylo jakbys dopisywala ORIENTACYJNE ceny.

Pozdrawiam.

JustynaB

#17

Post autor: JustynaB » pt lis 17, 2006 22:25

Oczywiście że nie, to są moje pary hodowlane, nie mam zamiaru ich sprzedawać

dariap2006
Posty: 36
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 18:34
Ptaki które hoduję: żakuniu przybądź
Lokalizacja: WARSZAWA

#18

Post autor: dariap2006 » pn mar 30, 2009 18:11

Ja pierwszy raz zamawiałam od JustynyB, wprawdzie nie pokarm dla papug, ale dla świnki morskiej.Wszystko przyszło świeżutkie i pachnace.Zamawiałam również książki i nową exotę.Wszystko jak należy.Polecam.
Marzę o żako!

Awatar użytkownika
Grzegorz
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 853
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:07
Ptaki które hoduję: aleksandretta obrożna, większa, chińska, himalajska, różowopierśna, seledynowa, żako, rudosterka, księżniczka walii, konura słoneczna, ara ararauna
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

#19

Post autor: Grzegorz » wt mar 31, 2009 16:33

Polecam również za cierpliwość do klienta :-P
www.papugi.pl - papugi ogłoszenia
Każdy dzień przynosi nowe doświadczenia...

Diana
Posty: 162
Rejestracja: czw sie 02, 2007 21:34
Ptaki które hoduję:
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

#20

Post autor: Diana » wt mar 31, 2009 21:10

oj Grzegorz masz rację :-D Justyna ma wielka cierpliwość do klienta ,wszystko wytłumaczy ,doradzi a nawet pokaże maluchy w inkubatorze, uwielbiam tam jeździć na zakupy :-D w końcu ja mam bardzo blisko :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości