Krzysztof Kowara-Wodzin Majrocki

W tym temacie posty są akceptowane przez Administrację Forum.

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Awatar użytkownika
Grzegorz
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 853
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:07
Ptaki które hoduję: aleksandretta obrożna, większa, chińska, himalajska, różowopierśna, seledynowa, żako, rudosterka, księżniczka walii, konura słoneczna, ara ararauna
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Krzysztof Kowara-Wodzin Majrocki

#1

Post autor: Grzegorz » śr gru 23, 2009 12:02

Nie polecam, ponieważ używa zdjęć ściągniętych z internetu w tym z naszego forum w celu wystawienia swoich aukcji.
www.papugi.pl - papugi ogłoszenia
Każdy dzień przynosi nowe doświadczenia...

cocoleo
Posty: 94
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 21:05
Ptaki które hoduję: szkarłatka, żako kongo
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

#2

Post autor: cocoleo » wt gru 29, 2009 19:04

A co on wystawia na aukcjach?

szkot
Posty: 308
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 13:24
Ptaki które hoduję: amadyny wspaniałe
Lokalizacja: radom
Kontakt:

#3

Post autor: szkot » wt gru 29, 2009 21:08

Było o tym wczesniej juz cocoleo.Ten gosciu dal ogloszenie na allegro gdzie zamieszczono zdjecie z hodowli Miska i to bez jego zgody.Ukardl zdjecie a potem oszukał ogladajacych aukcje.
Nawet z resztek świni powstaje pyszny hod dog!

Awatar użytkownika
WOJTEKZ
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1667
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:12
Ptaki które hoduję: ALEKSANDRETTY OBROŻNE i kilka innych gatunków papug
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Kontakt:

#4

Post autor: WOJTEKZ » wt gru 29, 2009 21:17

To że posłużył się zdjęciem Miśka nie ulega wątpliwości. Jednak nie wiemy jakie ma ptaki i jak postępuje z potencjalnymi nabywcami. Może okazać się bardzo dobrym i solidnym hodowcą. A zdjęcie posłużyło mu do reklamy.
To że ktoś mówi iż trzyma ptaki przez 20 lat , wcale nie oznacza że ma o nich jakieś pojęcie. Pamiętajmy że uczymy się przez całe życie.
Pozdrawiam
zawadzki112@poczta.onet.pl
GG 7481455

MisiekPapuga
Posty: 171
Rejestracja: pn lis 24, 2008 10:01
Ptaki które hoduję: Rozelle, Aleksandretty, Ary, Kakadu, Rudosterki, i parę innych
Lokalizacja: KRAKÓW / Tomaszowice
Kontakt:

#5

Post autor: MisiekPapuga » ndz sty 03, 2010 09:39

Napisałem do niego... odpisał że to brat przez pomyłkę wystawił aukcje z nie tymi zdjęciami co potrzeba, przeproszone - wybaczone:D
www.CentrumHodowlane.pl oraz www.hodowlapapug.com - nowa odsłona strony - po przeczytaniu forum zapraszam również do mnie;)

Awatar użytkownika
JC
EKSPERT-HODOWCA
Posty: 1019
Rejestracja: wt lis 28, 2006 22:59
Ptaki które hoduję: gołębie egzotyczne, papugi małe i srednie, zeberki
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

#6

Post autor: JC » ndz sty 03, 2010 10:05

Zdjęcie było tak opisane jakby te ptaki własnie sprzedawał - nie mógł tego zrobić przez pomyłkę :!:

Awatar użytkownika
Grzegorz
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 853
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:07
Ptaki które hoduję: aleksandretta obrożna, większa, chińska, himalajska, różowopierśna, seledynowa, żako, rudosterka, księżniczka walii, konura słoneczna, ara ararauna
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

#7

Post autor: Grzegorz » ndz sty 03, 2010 17:22

Ten człowiek sporo obiecywał już przy innej aukcji z nie jego zdjęciami...za poprzednim razem również brat zawinił :-(
www.papugi.pl - papugi ogłoszenia
Każdy dzień przynosi nowe doświadczenia...

MisiekPapuga
Posty: 171
Rejestracja: pn lis 24, 2008 10:01
Ptaki które hoduję: Rozelle, Aleksandretty, Ary, Kakadu, Rudosterki, i parę innych
Lokalizacja: KRAKÓW / Tomaszowice
Kontakt:

#8

Post autor: MisiekPapuga » ndz sty 03, 2010 18:10

no to chyba trza mu proces wytoczyć:) - Moja przyjaciółka - adwokatka jest specjalistką od praw autorskich, wiec chyba muszę z nią pogadac.
www.CentrumHodowlane.pl oraz www.hodowlapapug.com - nowa odsłona strony - po przeczytaniu forum zapraszam również do mnie;)

szkot
Posty: 308
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 13:24
Ptaki które hoduję: amadyny wspaniałe
Lokalizacja: radom
Kontakt:

#9

Post autor: szkot » ndz sty 03, 2010 18:16

Jedno wiem!Nie ma złej reklamy!Gosciowi zrobiliśmy niezłą przysługe heh.Nawet słynny Janusz S nie zajął nam tyle miejsca!A tak na poważnie przestępstwo to przestępstwo.Tępić trzeba!
Nawet z resztek świni powstaje pyszny hod dog!

MisiekPapuga
Posty: 171
Rejestracja: pn lis 24, 2008 10:01
Ptaki które hoduję: Rozelle, Aleksandretty, Ary, Kakadu, Rudosterki, i parę innych
Lokalizacja: KRAKÓW / Tomaszowice
Kontakt:

#10

Post autor: MisiekPapuga » ndz sty 03, 2010 23:41

Zawsze trzeba brać różne perspektywy pod uwagę... Łatwo jest komuś zszargać opinię gorzej to odkręcić... dlatego zawsze lepiej przedyskutować temat. Jak papuga padnie to zawsze jest winny hodowca który ją sprzedał.. nie bierze się pod uwagę miliona innych przyczyn a flustracji trzeba dać upust. Dlatego ostrożnie podchodzę do każdego osądu.

Reklama... hmm czy ja wiem(???) , zasada jest prosta jeden zadowolony klient mówi dwóm kolejnym o udanej transakcji, niezadowolony 40 innym znajomym.
www.CentrumHodowlane.pl oraz www.hodowlapapug.com - nowa odsłona strony - po przeczytaniu forum zapraszam również do mnie;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nie polecam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość