Długo wyczekiwana

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Awatar użytkownika
LUKA
Posty: 116
Rejestracja: wt sie 07, 2012 21:48
Ptaki które hoduję: Patagonki Aleksandrety Rozelle Królewskie Barnardy i inne...
Lokalizacja: K-Kożle
Kontakt:

Długo wyczekiwana

#1

Post autor: LUKA » pt wrz 14, 2012 21:44

Witam zapraszam wszystkich na moja stronę internetowa, co prawda panuje jeszcze bałagan i budowa, ale już jest.
www.CentrumEgzotyki.pl
Ostatnio zmieniony pt wrz 14, 2012 21:51 przez LUKA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
logoskacpi
Posty: 9
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 01:02
Ptaki które hoduję: Faliste,Senegalki
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

#2

Post autor: logoskacpi » pt wrz 14, 2012 21:49

kto zakładał stronkę

GoldAngelo
-#moderator
-#moderator
Posty: 741
Rejestracja: ndz cze 28, 2009 23:24
Ptaki które hoduję: Papużki Faliste, Mnichy Nizinne, Rudosterki Brązowouche, Rudosterki Zielonolice, Konury Ognistobrzuche
Lokalizacja: Sędziszowice

#3

Post autor: GoldAngelo » sob wrz 15, 2012 10:28

Ogólnie strona wygląda nieźle. Korzystałeś z gotowego Motywu z tego co widzę. Usunął bym wszystkie takie pola, a przynajmniej napisy, jeśli chcesz mieć większe odstępy:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur congue augue ac felis malesuada dapibus. Praesent laoreet lorem est. Duis et hendrerit risus.

Witamy w serwisie CentrumEgzotyki.pl zmieniłbym na Witamy w Centrum Egzotyki i przeniósł tam gdzie są zakładki "O nas", "Blog", "Hodowla", "Woliery", "Galeria", "Zobacz", "Kontakt", a te zakładki wrzuciłbym w miejsce, gdzie jest teraz napis Witamy w serwisie CentrumEgzotyki.pl

Jeśli nie korzystasz lub nie zamierzasz dodać odnośników do Facebooka, Skype, Twittera, Kanału na YouTube i Google+ to te odnośniki bym usunął, a zostawił tylko to z czego korzystasz i przeniósłbym to stamtąd w jakieś inne miejsce (przynajmniej teraz według mnie nie bardzo pasuje w tym miejscu ;-) ) albo zostawił tylko te na dole strony ;-) .


To tło, które się zmienia wraz ze zmieniającymi się na środku raczej kiepsko wygląda(według mnie oczywiście). Skorzystałbym tutaj z rozwiązania jakie zastosowane jest na www.centrumhodowlane.pl lub jeśli wolisz to oparłbym się bardziej na tym co jest na http://www.elektro-serwis.com/ (realizowała tę stronę ta sama firma-przynajmniej według Twojej stopki ;-) ), a tło dał bardziej jednolite(i nie bardzo jaskrawe, gdyż takie tła mocno rażą w oczy-szczególnie w nocy kiedy monitor bije po oczach ;-) ).

Kiedy wejdziesz na przykład w ofertę sprzedaży nadwyżek hodowlanych widać zdjęcie Rozelli i obok niej białe pole, (domyślam się, że miało znajdować się tam to co na blogu)-rozciągnąłbym je na całość miejsca żeby białego pola nie było. Poza tym po kliknięciu w zdjęcie przenosi Cie bezpośrednio do niego-według mnie powinno przenosić do działu sprzedaży (odświeżać stronę po kliknięciu) lub nie być podlinkowane nigdzie.

Część Zostaw wiadomość Zmniejszyłbym, bo nie potrzebnie zajmuje tak dużo miejsca.

To co jest pod paskiem Dołącz do nas (miejsce kalendarza itp) usunąłbym całkowicie, zostawiając tylko stopkę. Zajmuje tylko miejsce i raczej (według mnie) nie bardzo to wygląda ;-)

W Galerii dodałbym foldery w których przedstawiane byłyby zdjęcia konkretnego gatunku, możesz też zajrzeć na stronę www.moje-papugi.pl/, tam jest to ciekawie rozwiązane.

Zakładka "Hodowla" zmieniłbym na "Moja hodowla" albo "Moje ptaki", bo tak to można myśleć, że tam dajesz wskazówki hodowlane ;-) Dobrze by było jakbyś miał przy gatunku krótki opis, a zdjęcie,po kliknięciu w nie otwierało się samo (usunąć podlinkowanie, ew podlinkować do opisu/galerii z jego zdjęciami-tutaj możesz zajrzeć na stronę www.centrumhodowlane.pl )

Nowości są na głównej w malutkim oknie obok galerii-to dałbym raczej na całą stronę (mam na myśli obszar roboczy) a po prawej w kolumnie dodać "W naszej galerii", "Dlaczego wybrać nas", to samo zrobiłbym z "Ostatnie wpisy na blogu"-umieściłbym to tak, jak teraz są umieszczone "Nowości". Zamiast na środku głównej nad napisem "Witaj w serwisie CentrumEgzotyki.pl" dać to co się tam teraz znajduje (odnośniki do zakładek na konkretny temat(?) dałbym wyróżnienie newsów (albo tych najnowszych, albo tych według Ciebie najważniejszych i przedstawił to w formie jak np na www.komputerswiat.pl).

Ogólnie rzecz biorąc czeka Cie chyba jeszcze sporo pracy nad serwisem :-) Oczywiście nie traktuj mojej wiadomości jako ataku w Twoją stronę, po prostu jest to moja luźna opinia i rady :-)

LUKA pisze:kto zakładał stronkę
Zakładał autor postu, wykonała firma http://www.studiografiki.com/ co stwierdzam po linku zawartym w stopce.
Czasem lepiej mądrze milczeć niż głupio gadać.
Pozdrawiam, Michał.

Awatar użytkownika
coco39
Posty: 839
Rejestracja: sob lis 25, 2006 12:29
Ptaki które hoduję: papugi
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

#4

Post autor: coco39 » sob wrz 15, 2012 10:31

LUKA, Widziałem na tej stronie zdjęcie z "chińskimi" wprawdzie są to młodziutkie ptaki ale czy nie boisz sie je trzymać w wolierze zewnętrznej o konstrukcji drewnianej :?: Przecież wiesz że ja ci dobiorą sie do tych kantówek to rozpracują je w jeden -dwa dni, a szkoda abyś utracił takie ptaki.
Pozdrawiam
ArekP
http://arek-papugi.eu/

Awatar użytkownika
logoskacpi
Posty: 9
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 01:02
Ptaki które hoduję: Faliste,Senegalki
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

#5

Post autor: logoskacpi » sob wrz 15, 2012 11:44

na czym robiles stronke php/html ? :D

Awatar użytkownika
LUKA
Posty: 116
Rejestracja: wt sie 07, 2012 21:48
Ptaki które hoduję: Patagonki Aleksandrety Rozelle Królewskie Barnardy i inne...
Lokalizacja: K-Kożle
Kontakt:

#6

Post autor: LUKA » ndz wrz 16, 2012 12:19

Witam
Te wszystkie napisy zostaną usunięte, zostały tylko zamieszczone żebym widział jak to będzie wyglądało, ogólnie wiem jeszcze jest masa roboty parę rzeczy trzeba pozmieniać, cos dodać coś pousuwać. Musze jeszcze masę treści zamieścić zdjęć tyle tylko, że na razie czasu nie starcza jestem w trakcie budowy kolejnych wolier, aby jak najszybciej je skończyć a stronka to na razie nie jest priorytetowa sprawa. Oczywiście niektóre rady GoldAngelo zostaną zastosowane, a tak ogólnie to na stronce nawet nie jest jeszcze połowa tego, co ma być. Nie traktuje wypowiedzi GoldAngelo, jako atak zawsze jest dobrze wysłuchać rad od innych. Odnośnie chińczyków to tylko są na jakiś króciutki czas, maja trafić do nowych wolier, już teraz heblują belki w najlepsze. :-D
W wolnych chwilach zapraszam na www.CentrumEgzotyki.pl

Awatar użytkownika
sqrczybyk
Posty: 403
Rejestracja: wt mar 08, 2011 10:30
Ptaki które hoduję: Żako Kongijskie, Kakadu żółtolica
Lokalizacja: Koziegłowy/Poznań
Kontakt:

#7

Post autor: sqrczybyk » ndz wrz 16, 2012 12:27

Kurcze... ja mam dwie większe i zabawki drewniane starczają na dwie,max trzy doby... co by to było przy chińskich ? Musiałbym im wieszać chyba kombinerki i imadło do zabawy ;-) Aleksy chińskie są piękne na maxa.

Awatar użytkownika
LUKA
Posty: 116
Rejestracja: wt sie 07, 2012 21:48
Ptaki które hoduję: Patagonki Aleksandrety Rozelle Królewskie Barnardy i inne...
Lokalizacja: K-Kożle
Kontakt:

#8

Post autor: LUKA » pn paź 15, 2012 15:55

Witam
Już powoli zaczyna to wszystko jakoś nabierać kształtu wszystkich ciekawskich zapraszam do odwiedzin witryny www.CentrumEgzotyki.pl ;-)
W wolnych chwilach zapraszam na www.CentrumEgzotyki.pl

Awatar użytkownika
sqrczybyk
Posty: 403
Rejestracja: wt mar 08, 2011 10:30
Ptaki które hoduję: Żako Kongijskie, Kakadu żółtolica
Lokalizacja: Koziegłowy/Poznań
Kontakt:

#9

Post autor: sqrczybyk » pn paź 15, 2012 17:41

Rozbudowa na wielką skalę ;-) Dużo pracy w to włożyłeś,no i jeszcze troszkę zostało. Bardzo ładnie i z apetytem zrobione. Tylko życzyć sukcesów hodowlanych :->

Awatar użytkownika
LUKA
Posty: 116
Rejestracja: wt sie 07, 2012 21:48
Ptaki które hoduję: Patagonki Aleksandrety Rozelle Królewskie Barnardy i inne...
Lokalizacja: K-Kożle
Kontakt:

#10

Post autor: LUKA » wt paź 16, 2012 21:08

Oj pracy było i jeszcze jest tyle aż głowa boli. Ale na szczęście mam zgrany team i jakoś to idzie do przodu powoli.
Dziękuje i Pozdrawiam ;-)
W wolnych chwilach zapraszam na www.CentrumEgzotyki.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Ciekawe strony, fora, itp.-”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość