Papużka żeberka - oslabienie

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

sonnyblackk
Posty: 6
Rejestracja: śr lip 14, 2021 06:58
Ptaki które hoduję: Papużki zeberki

Papużka żeberka - oslabienie

#1

Post autor: sonnyblackk » śr lip 14, 2021 07:13

Dzień dobry wszystkim, jestem nowym członkiem forum jak i posiadaczem papug żeberek od 3 tygodni, pisze z zapytaniem, w skrócie, kupiłem 3 tygodnie temu parke zeberek, wszystko było (na moje oko czyli osoby świeżej w temacie hodowli) w porządku do wczoraj, kiedy wieczorem zastałem martwego samca, zrobiło mi się okropnie przykro ale wiedziałem ze samica nie może zostać sama wiec pojechałem kupić jej towarzystwo i pani w zoologicznym doradziła mi żeby wziąć druga samice a nawet dwie (mam spora klatkę wiec warunki na 3 ptaki są dobre, ale odkąd wróciłem z nowymi, samiczka która mam od początku dziwnie się zachowuje, ciagle chowa głowę w pióra, potrafi tak cały czas dopóki jakoś nie zwrócę jej uwagi, od czasu do czasu zachowuje sie normalnie, lata je i pije, ma dziwnie napuchnięta lub napostroszone pióra z lewej strony szyi, moze ktoś mi powiedzieć czy to bardzo niepokojące objawy ? Czy to staj przejściowy po utracie partnera i przybyciu nagle nowych domowników ? Gdzie szukać weta do ptaków w kuj-pom ? Jestem z Grudziądza, za każda odpowiedz szczerze dziękuje

ODPOWIEDZ

Wróć do „Żywienie-zdrowie-hodowla ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość