Hodowca okolice Pszczyny

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

tw92
Posty: 33
Rejestracja: ndz wrz 22, 2013 14:18
Ptaki które hoduję: Żadne

Hodowca okolice Pszczyny

#1

Post autor: tw92 » ndz cze 21, 2015 18:25

Dzień dobry. Jakieś 2 lata temu wróciłem do swojego zainteresowania z dzieciństwa i postanowiłem amatorsko, aczkolwiek z wielkim zaangażowaniem i pasją zając się hodowlą papug :).
Obecnie wszystko dopinam na ostatni guzik - wyodrębniłem w swoim domu jeden pokój o wymiarach 4x6m na pomieszczenie dla papug. Zostało ono wyremontowane pod hodowlę i mam w niej 5 wolier o następujących wymiarach: 2,7m^3; 3,3m^3; 3,8m^3; 4,5m^3, oraz 7,5m^3.
Również woliera zewnętrzna, jest w 95% gotowa na przyjęcie ptaków - tutaj jest woliera 2,5m x 5m x 2,2m przedzielona na pół.

Jak na razie posiadam około 20 papug falistych, 1 nimfę, oraz 1 senegalkę ( 2 ostatnie w warunkach domowych). Jednakże jestem gotów rozwijać swą pasję i zasiedlić pozostałe 4 - jak na razie puste woliery. Zainteresowany jestem głównie nierozłączkami, aleksami oraz rozellami.

I tutaj sedno sprawy - poszukuję uprzejmego, miłego hodowcy, który byłby w stanie pokazać/oprowadzić mnie po swojej domowej hodowli, w celu nabycia doświadczenia.
Głównie chciałbym zobaczyć wymiary Waszych wolier i poszczególne w nich gatunki, żeby odpowiednio w przyszłości ulokować moje ptaki :).

Wiem, że większość z Was podochodzi do tematu prywatnie i z reguły nie chce niczego "pokazywać", aczkolwiek jeśli znalazłby się ktoś na tyle uprzejmy to bardzo proszę o kontakt na PW, lub tutaj.
Jestem z Pszczyny, ale spokojnie mogę dojechać w promieniu 50 km, np Bielsko, Tychy, Katowice, Rybnik, Żory, Jastrzębie itd.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
walh
Posty: 188
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 11:49
Ptaki które hoduję: Ara ararauny
Ara macao
Ara chloroptera
Amazonka niebieskoczelna
Lokalizacja: Racibórz

#2

Post autor: walh » sob lip 11, 2015 10:12

mam dalszą rodzinę w czechach w opavie jeśli Cię to interesuje, hoduje on nierozłączki personaty w mutacjach jak i fishery, od niedawno też hoduje aleksandretty obrożne violoet glowa ogon, lacewingi i inne, jesli chcesz mogę Cie oprowadzic po tej hodowli, pisz na pw

Niejeden z nas
Posty: 7
Rejestracja: czw gru 25, 2014 23:50
Ptaki które hoduję: Afrykanka Ognistobrzucha, Nimfy
Lokalizacja: Pszczyna

#3

Post autor: Niejeden z nas » czw lip 16, 2015 00:54

Cześć Ziom ;-) na PW posyłam Ci namiar na Pana który może Cię zaspokoić :-)

wysłałem z tapatalk

tw92
Posty: 33
Rejestracja: ndz wrz 22, 2013 14:18
Ptaki które hoduję: Żadne

#4

Post autor: tw92 » pt lip 17, 2015 00:06

Niejeden z nas, Nie rozumiem.
Nie mam nic na PW. Jakie tapatalk? Napisz z tego konta jeśli możesz

Niejeden z nas
Posty: 7
Rejestracja: czw gru 25, 2014 23:50
Ptaki które hoduję: Afrykanka Ognistobrzucha, Nimfy
Lokalizacja: Pszczyna

#5

Post autor: Niejeden z nas » sob lip 18, 2015 09:25

Wysłałem Ci prywatna wiadomość o hodowcy w Pszczynie, który mógłby Ci pomóc.

wysłałem z tapatalk

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam hodowcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość